MENU

FAQ

• JAK DŁUGO ZAJMUJECIE SIĘ FOTOGRAFIĄ I CZY ZAWSZE PRACUJECIE WE DWÓJKĘ?

Fotografujemy nieprzerwanie od 14 lat. Pracujemy zawsze w duecie. Zdarzają się jednak wyjątki od reguły, np. w przypadku kameralnych ślubów, gdzie lista gości jest na tyle mała, że jeden fotograf w zupełności wystarczy.

• GDZIE MOŻNA WAS ZLOKALIZOWAĆ I CZY DOJEŻDŻACIE WSZĘDZIE?

Mieszkamy w Gdańsku, ale lokalizacja ślubu inna niż nasze miejsce zamieszkania nie stanowi dla nas problemu. Dotrzemy na Wasz ślub gdziekolwiek go planujecie.

• CZY ODDAJECIE NIEOBROBIONE ZDJĘCIA?

Nie, nieobrobionych zdjęć nie oddajemy. Wszystkie zdjęcia, które od nas otrzymujecie są przez nas starannie wyselekcjonowane i obrobione. Decydując się na naszą ofertę, możecie być pewni, że otrzymacie zdjęcia w najwyższej jakości.

• CZY RETUSZUJECIE ZDJĘCIA?

Nie jesteśmy grafikami, zatem nie zajmujemy się wysoko wyspecjalizowanym retuszem zdjęć. Zapewniamy jedynie usunięcie drobnych niedoskonałości lub niespodziewanych zabrudzeń. Generalnie tylko to co samo zniknie w przeciągu dwóch tygodni. :)

• ILE ZDJĘĆ OTRZYMAMY I JAKI JEST CZAS OCZEKIWANIA?

Oddajemy minimum 400 obrobionych zdjęć (w przypadku 13h reportażu). Czas oczekiwania wynosi maksymalnie 14 tygodni. Oczywiście z edycją zdjęć staramy się zbyt długo nie zwlekać. Zależy nam aby oddać materiał najszybciej jak to możliwe.

• CZY ROBICIE ZDJĘCIA POZOWANE, NP. Z RODZICAMI, DZIADKAMI, ITP.?

Jeżeli zależy Wam na zdjęciach pozowanych z najbliższymi Wam osobami, to oczywiście możemy tego typu zdjęcia w dniu ślubu zaaranżować.

• JAK MOŻEMY ZAREZERWOWAĆ TERMIN I CZY MUSIMY SIĘ SPOTKAĆ PRZED PODPISANIEM UMOWY?

Termin zostaje zarezerwowany dopiero w momencie podpisania umowy. Najlepiej zatem zbyt długo nie zwlekać z decyzją. Dobrą okazją do lepszego poznania się i podjęcia ostatecznej decyzji jest naszym zdaniem wspólne spotkanie. W przypadku braku takiej możliwości np. ze względu na dzielącą odległość, zachęcamy wówczas do rozmowy przez Skype’a.

• CZY ROBICIE INNE ZDJĘCIA NIŻ ŚLUBNE?

Tak, jeżeli jest tylko taka okazja wykonujemy zdjęcia rodzinne, we dwoje, portretowe, ciążowe. Obsługujemy również różnego rodzaju spotkania rodzinne (np. rocznica, chrzest, jubileusz) oraz imprezy firmowe. Dużo fotografujemy dla siebie, szczególnie interesuje nas tzw. fotografia streetowa. Generalnie lubimy wyzwania, jesteśmy zatem otwarci także na inne formy współpracy.

CLOSE