MENU

RUSTYKALNE WESELE W CEGIELNI RZUCEWO

Takich ludzi jak Martyna i Tomek bardzo lubimy spotykać na naszej drodze. Mieszkają w Szwajcarii, ale obydwoje są z Trójmiasta. Mimo organizacji ślubu na odległość, wszystko zostało zaplanowane z wielką precyzją i dobrym smakiem. Było naturalnie, na luzie, ze zwierzakami w tle, czyli tak jak lubimy.
Przygotowania odbyły się w rodzinnych domach, ceremonia w klimatycznych wnętrzach kościoła św. Jana, a przyjęcie weselne w naszej ulubionej Cegielni Rzucewo. Do ślubu pojechali swoim ukochanym kamperem, którym przyjechali, aż z Zurychu. Pogoda również nie zawiodła tego dnia i pozwoliła nam się cieszyć słoneczną aurą, aż do zachodu słońca.


We love to meet people like Martyna and Tomek on our way. They live in Switzerland, but both are from Tri-City. Despite the fact that most of things were organized from a distance, the wedding was planned with great precision and good taste. It was natural, with loose atmosphere and with cute animals in the background, exactly as we like.
Preparations took place in family homes, a ceremony in the moody interiors of the St. John church, and the wedding party in our favorite Cegielnia Rzucewo. They drove to the wedding by their beloved camper, with which they arrived all the way from Zurich. The weather also didn’t disappoint us that day and allowed us to enjoy the sunny weather until the sunset.

Church: Kościół św Jana, Gdańsk
Reception | Wesele: Cegielnia Rzucewo
Wedding dress | Sukienka: Christina Sfez
Photos | Zdjęcia: Time Of Joy Photography
Movie | Film: Cherry Me

rustykalne wesele w cegielni rzucewo rustykalne wesele w cegielni rzucewo rustykalne wesele w cegielni rzucewo rustykalne wesele w cegielni rzucewo rustykalne wesele w cegielni rzucewo rustykalne wesele w cegielni rzucewo rustykalne wesele w cegielni rzucewo rustykalne wesele w cegielni rzucewo rustykalne wesele w cegielni rzucewo rustykalne wesele w cegielni rzucewo rustykalne wesele w cegielni rzucewo rustykalne wesele w cegielni rzucewo rustykalne wesele w cegielni rzucewo rustykalne wesele w cegielni rzucewo rustykalne wesele w cegielni rzucewo rustykalne wesele w cegielni rzucewo rustykalne wesele w cegielni rzucewo rustykalne wesele w cegielni rzucewo rustykalne wesele w cegielni rzucewo rustykalne wesele w cegielni rzucewo rustykalne wesele w cegielni rzucewo rustykalne wesele w cegielni rzucewo rustykalne wesele w cegielni rzucewo rustykalne wesele w cegielni rzucewo rustykalne wesele w cegielni rzucewo rustykalne wesele w cegielni rzucewo rustykalne wesele w cegielni rzucewo rustykalne wesele w cegielni rzucewo rustykalne wesele w cegielni rzucewo rustykalne wesele w cegielni rzucewo rustykalne wesele w cegielni rzucewo rustykalne wesele w cegielni rzucewo rustykalne wesele w cegielni rzucewo rustykalne wesele w cegielni rzucewo rustykalne wesele w cegielni rzucewo rustykalne wesele w cegielni rzucewo rustykalne wesele w cegielni rzucewo rustykalne wesele w cegielni rzucewo rustykalne wesele w cegielni rzucewo rustykalne wesele w cegielni rzucewo

Comments

Piękny reportaż, świetne momenty!

Add Your Comment

CLOSE