MENU

RUSTYKALNE WESELE W ZIELONEJ BRAMIE PRZYWIDZ

Zielona Brama w Przywidzu to miejsce wprost stworzone dla miłośników rustykalnych klimatów. Położone z dala od wielkomiejskiego zgiełku, otoczone wzgórzami i malowniczymi jeziorami, zauroczy nie jednego. Czas tutaj płynie jakby wolniej, jest czas na wielogodzinne rozmowy, sielską zabawę i odpoczynek. Wcale nas to dziwi, w końcu jesteśmy na kaszubskiej wsi. A Kaszubom nie sposób się oprzeć, kuszą pięknymi krajobrazami i dziewiczą naturą.

ŚLUB W STYLU RUSTYKALNYM NA KASZUBACH

Dzień ślubu Sylwii i Mariusza przywitał nas mglistym i zapowiadającym rychłe nadejście deszczu porankiem. Długo zresztą nie musieliśmy czekać, gdyż po chwili niebo zasnuła ciężka i ciemna chmura. Oczywiście nie trzeba być jasnowidzem, aby zgadnąć, że wszystkich to trochę zmartwiło. Ale cóż zrobić, na pogodę nie ma się wpływu. Jednak, deszcz nie taki zły, ma swój urok, szczególnie w ciepłe wiosenne dni. Zresztą jak mawiają Norwedzy:„Nie ma złej pogody, są tylko nieodpowiednie ubrania”.

Wyobraźcie sobie zatem nasze zdziwienie, gdy zajechaliśmy do Zielonej Bramy w Przywidzu. Na wejściu przywitała nas iście wakacyjna aura! Słońce ukazało nam się w pełnej krasie i nie odstępowało nas już do samego wieczora. Kaszuby i tym razem nas nie zawiodły. 

Stylistyka ślubu Sylwii i Mariusza świetnie oddała rustykalny klimat imprezy. Delikatne kwiatowe kompozycje (Flora Muzyka), drewniane dekoracje (Planneo), blask białych świec i bajeczny wybór słodkości (Żuławskie Wypieki) zachwycał zarówno wizualnie, jak i smakowo. Sukienka Sylwii (Rina Cossack) również nie uszła naszej uwadze, wspaniale wpasowała się w sielski i swobodny styl ślubu. A na ramionach Sylwii prezentowała się bosko!

Ceremonia | Ceremony: kościół św Brygidy w Gdańsku
Wesele | Reception: Zielona Brama, Przywidz
Sukienka | Wedding dress: Rina Cossack
Dekoracje kwiatowe | Floral decorations: Flora Muzyka
Zespół| Band: Hey City
Film | Movie: Cherry Me
Zdjęcia | Photos: Time Of Joy Photography

rustykalne wesele w zielonej bramie rustykalne wesele w zielonej bramie rustykalne wesele w zielonej bramie rustykalne wesele w zielonej bramie rustykalne wesele w zielonej bramie rustykalne wesele w zielonej bramie rustykalne wesele w zielonej bramie rustykalne wesele w zielonej bramie rustykalne wesele w zielonej bramie rustykalne wesele w zielonej bramie rustykalne wesele w zielonej bramie rustykalne wesele w zielonej bramie rustykalne wesele w zielonej bramie rustykalne wesele w zielonej bramie

Comments

Świetne zdjęcia :) Extra !

Add Your Comment

CLOSE