fbpx
MENU

SESJA W DNIU ŚLUBU NAD MORZEM

Sesja i ślub nad morzem to marzenie niejednej pary. Alyona i Markus mieli to szczęście, że udało im się zrealizować dwie rzeczy, i to jeszcze tego samego dnia (link). Zazwyczaj w dniu ślubu nie ma tyle czasu, by zrealizować sesję dłuższą niż 15 minut. Alyona i Markus zadbali jednak o to, żebyśmy mogli przeznaczyć na to nieco więcej czasu niż zwykle. Dzięki temu mogliśmy odejść kawałek dalej, nie martwiąc się o pozostawionych gości.
Sesja odbyła się w malowniczej scenerii, bo tuż nad brzegiem Morza Bałtyckiego. Na plaży tylko my, bezkres morza, przyjemnie muskający wietrzyk i zachodzące słońce. Taka sesja z pewnością ma swoje zalety (nawet ta najkrótsza), głównie przez duże emocje, które towarzyszą parom tego dnia.


Session and wedding by the sea is a dream of many couples. Alyona and Markus were lucky enough, that they could realise both of them at the same day (link). Usually during the wedding day, there is about 15 minutes for a session. But Alyona and Markus arranged everything so well, that we had much more time than usual. Thanks to that, we could go a little bit further and don’t have to worry about the left guests.
Session took place in picturesque scenery by the shore of Baltic Sea. On the beach there were only us, vastness of the sea, pleasantly blowing wind and a beautiful sunset. This kind of session surly has its advantages (even the shortest one), mostly because of strong emotions which accompany couples that day.

sesja w dniu ślubu sesja w dniu ślubu sesja w dniu ślubu sesja w dniu ślubu sesja w dniu slubu 05 sesja w dniu ślubu sesja w dniu slubu 07 sesja w dniu ślubu sesja w dniu slubu 09 sesja w dniu ślubu sesja w dniu slubu 11 sesja w dniu ślubu sesja w dniu slubu 13 sesja w dniu ślubu sesja w dniu slubu 15 sesja w dniu ślubu sesja w dniu slubu 17 sesja w dniu ślubu sesja w dniu slubu 19 sesja w dniu ślubu sesja w dniu slubu 21 sesja w dniu ślubu sesja w dniu slubu 23 sesja w dniu ślubu sesja w dniu slubu 25 sesja w dniu ślubu sesja w dniu slubu 27 sesja w dniu ślubu sesja w dniu slubu 29 sesja w dniu ślubu

Comments
Add Your Comment

CLOSE