MENU

ŚLUB W STYLU SLOW WEDDING W ZACISZU ANNY KORCZ

Dzień, przed ślubem Gosi i Pawła, przywitał nas rzęsistym deszczem. Mimo to humor nam dopisywał. Każdy bowiem ślub poza miejscem naszego zamieszkania, to dla nas taka „mała podróż w nieznane”. Bo gdyby nie nasza praca, zapewne nie odwiedzilibyśmy większości miejsc, które mamy przyjemność fotografować. Korzystając więc z okazji i tych paru wolnych godzin tuż po przyjeździe, staramy się przeznaczyć na poznanie okolicy.  

Zacisze Anny Korcz w Pomiechówku to właśnie jedno z takich miejsc, do którego zapewne nigdy byśmy nie trafili, gdyby nie ślub. Dojazd (dla niewtajemniczonych) tylko z nawigacją, wątpliwej jakości drogą przez las (bo drogowskazów brak), z zewnątrz niepozornie, cicho, czas jakby się tutaj zatrzymał. Istne zacisze, z dala od tłumów i wielkomiejskich hałasów. Ale czyż nie o to tutaj właśnie chodzi? O relaks i spokój wśród soczystej zieleni?!

ŚLUB PLENEROWY POD WARSZAWĄ

Nie dziwi nas zatem fakt, że Gosia i Paweł, zawzięci podróżnicy, obrali Zacisze Anny Korcz na miejsce swojego wesela oraz ceremonii. Klimat ślubu świetnie wpasował się w styl slow wedding, bez pośpiechu, stresu czy fajerwerków. Oboje postanowili przeżyć ten dzień po swojemu, w swoim rytmie i zgodnie ze swoimi przekonaniami. Było zatem radośnie, kolorowo i na luzie. Wszystkie detale świetnie ze sobą współgrały. Ceremonia w cieniu rozłożystych drzew, kolorowe tasiemki powiewające na wietrze, retro szklane wazoniki i polne kwiaty. Do tego promieniujący szczęściem Gosia i Paweł (Ona w zwiewnej sukience od Warsaw Poet!). Pogoda również dopisała, mimo małego psikusa w postaci kilkuminutowej burzy, ale i to nie ostudziło dobrej zabawy. Goście chętnie korzystali z chwili wytchnienia na łonie natury chłodząc się kieliszkiem prosecco, butelką piwka lub szklaneczką zimnej lemoniady.

Przygotowania, ceremonia i wesele | Getting ready, ceremony and reception: Zacisze Anny Korcz
Suknia ślubna | Wedding dress: Warsaw Poet
Muzyka | Music: DJ More
Dekoracje | Decorations: Na Kokardę
Zdjęcia | Photos: Time Of Joy Photography

Ślub w stylu slow Ślub w stylu slow Ślub w stylu slow Ślub w stylu slow Ślub w stylu slow Ślub w stylu slow Ślub w stylu slow Ślub w stylu slow Ślub w stylu slow Ślub w stylu slow Ślub w stylu slow Ślub w stylu slow Ślub w stylu slow

Comments

Tutaj jest absolutnie WSZYSTKO. Idealnie!

Materiał – mistrzostwo

Świetny materiał, energia wyskakuje z ekranu i chwyta oglądającego :) B R A W O

Czad! Mega klatki! Świetnie uchwycona historia :)

Wspaniałe, jesteś świetny w tym jak patrzysz!

Świetne kadry i pięknie opowiedziana historia.

Klasa jak zwykle !!! Dużo dynamiki i dużo emocji. Tak powinna wyglądać fotografia ślubna.

Oglądanie Waszych zdjęć to zawsze ogromna przyjemność! Dzięki za tą ucztę dla oczu!

Fantastyczne. Uwielbiam plenerowe śluby.

Wspaniale uchwycone emocje. Widać, że każdy kadr jest przemyślany i nie znalazł się tu przypadkiem. Czad!

Cudowny reportaż, jak zwykle. Subtelny, emocjonalny i zawierający wszystko, co jest potrzebne.
Uwielbiamy (i sukienkęMłodej <3)

Add Your Comment

CLOSE