MENU

ŚLUB I WESELE W VILLA LOVE

Wesele w Villa Love w Izdebniku to bez wątpienia wesele w toskańskim stylu. Położenie Villi Love i widok rozpościerający się na okoliczne wzgórza zauroczył nas od pierwszego spojrzenia. Duże brawa również dla właścicieli obiektu, którzy stworzyli miejsce z niebywałym gustem i smakiem. Serce i oczy się mega radują! Nie dziwi nas zatem, że miejsce cieszy się tak wielkim zainteresowaniem, a terminy zarezerwowane są daleko wprzód. 

WESELE W OKOLICACH KRAKOWA

Pięknych okolic Krakowa możemy, my – ludzie znad morza, tylko pozazdrościć! A niezwykłych miejsc, w których można by zorganizować wesele nie brakuje, jak chociażby niedaleko położona Lanckorona czy Oaza Leńcze (w której notabene mieliśmy już okazję sfotografować plenerowy ślub Dominiki i Przemka). 
Tym razem sprawcami całego zamieszania byli Kasia i Michał. Dwie wyjątkowe osobowości, pełne pozytywnej energii, radości i ciepła. Ludzie, którzy przywitali nas z niesłychanie wielką otwartością. Przy których czuliśmy się jakbyśmy znali się nie od dziś, a za sobą mieli dobrych parę lat znajomości! Żartów i spontanicznych wybuchów śmiechu nie było końca. 
Przebieg samego dnia ślubu to dla nas iście filmowe kadry. Bezchmurne niebo. Brak pośpiechu. Ceremonia w klimatycznym drewnianym kościółku. Ciepły, otulający twarz i włosy, wiatr. Świeżo upieczeni małżonkowie mknących w lśniąco-czerwonym Saabie 900S wśród zachwycających pejzaży „krakowskiej Toskanii”. Do tego wybuchy niepohamowanej radości, gromkie toasty, chwile wzruszenia, szalone tańce (ukłony w stronę niezastąpionego DJ’a Jegomościa ;)) i zaciekłe dyskusje pod gołym niebem w blasku księżyca. 

Wesele | Reception: Villa Love
Ceremonia | Ceremony: Kościół NMP w Woli Radziszowskiej
Muzyka | Music: DJ Jegomość
Dekoracje | Decorations: Bello Matrimonio
Słodkości | Sweets: Be My Cake
Zdjęcia | Photos: Time Of Joy Photography

Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love Wesele w Villa Love

Comments

Pięknie opowiedziana historia! Ilość emocji i świetnie uchwyconych momentów na światowym poziomie.

Klimacik niesamowity. Od razu widać czyje to zdjęcia. Świetnie się ogląda! Pochłonąłem!

Pięknie przygotowany dzień i pięknie opowiedziana historia! Szczególnie miejsce ceremonii robi wrażenie – uwielbiam takie klimatyczne, stare kościółki :)

Świetny reportaż, pełen zaskakujących klatek. Pokazałeś ten ślub w wyjątkowy sposób – brawo.

Zobaczone z zapartym tchem, świetna robota!

Ile tu radości. Oby więcej takich miejsc i ślubów w Polsce!

Add Your Comment

CLOSE