fbpx
MENU

ZIMOWY ŚLUB W SOPOCIE

Grand Hotel to już swoista wizytówka i symbol Sopotu. Legendarny hotel uroczyście otwarto w 1927 roku i działa po dzień dzisiejszy, czyli już ponad 90 lat! Przed wojną był najdroższym i najbardziej luksusowym hotelem w nadmorskim kurorcie, jak i w całym Wolnym Mieście Gdańsku. Hotel gościł wiele wyjątkowych osobistości – głowy państw, członków rodzin królewskich, gwiazdy sportu oraz filmu i muzyki, m.in. Marlenę Dietrich, Gretę Garbo, księcia Alberta, Fidela Castro, Charlesa de Gaulla, Princa czy Shakirę. Nie dziwi zatem fakt, że wiele osób chciałoby chociaż raz zagościć w hotelu i poczuć ducha minionych czasów.

WESELE W GRAND HOTELU

Karolina i Waldek na codzień mieszkają w Poznaniu, ale to w Sopocie, z którym są sentymentalnie i rodzinnie związani, postanowili powiedzieć sobie sakramentalne „tak”. Ich historia poznania nadawałaby się z pewnością na komedię romantyczną. Ich świat natomiast, to między innymi czwórka przesympatycznych dzieci, które nie odstępują ich niemalże na krok. Waldek to pogodny i otwarty człowiek, Karolina zaraża swoim optymizmem i uwielbieniem do małych pociech. Nic dziwnego, w końcu stoi na czele pięknej inicjatywy, która spełnia marzenia chorych dzieci.

Swoje wesele zorganizowali dla odmiany w grudniu, we wspomnianym sopockim Grand Hotelu. Na totalnym luzie i w rodzinnej atmosferze. Było gwarnie i wesoło, z nutką chwilowej grozy podczas ubierania sukienki (zamek postanowił się na chwilę zbuntować ;)). A tyle dzieci podczas samych przygotowań to jeszcze w życiu nie widzieliśmy!


WINTER WEDDING IN SOPOT

The Grand Hotel is one of the most famous symbols of Sopot. The legendary hotel was officially opened in 1927 and works to the present days; so already for over 90 years! Before the war, it was the most expensive and luxurious hotel in a seaside resort, as well as in the entire Free City of Gdańsk. The hotel hosted many extraordinary guests – heads of states, members of royal families, sportsmen, film and music stars; such as Marlene Dietrich, Greta Garbo, Prince Albert, Fidel Castro, Charles de Gaulle, Prince or Shakira. It’s not surprising, therefore, that many people would like to visit the hotel at least once and feel the spirit of past times.

RECEPTION IN GRAND HOTEL

Karolina and Waldek live in Poznań, but they decided to say sacramental “yes” in Sopot. In the city which they adore and with which are sentimental and family-related. The history of their meet would be undoubtedly great for a romantic comedy and also family story. Their world consists of four lovable children, who accompany them almost everywhere they go. Waldek is a cheerful and open man, Karolina enthuse with optimism and adoration for kids. No wonder, she is at the forefront of a beautiful initiative, that fulfils the dreams of sick children.

To be more original, they organised their wedding in December, in the mentioned Grand Hotel. Both free from tension, calm and happy to be all together. However, a hint of momentary stress unexpectedly appeared while Karolina was putting the dress on (the zipper decided to rebel for a moment;)). And if you have kids around you, it has to be loud and crazy. And so many children during the preparations as there was, we haven’t seen in our lives!

Przygotowania | Preparations: My Story Apartamenty
Ceremonia | Ceremony: Kościół św Andrzeja Boboli, Sopot
Wesele | Reception: Grand Hotel Sopot
Sukienka | Wedding dress: Viola Piekut
Muzyka | Music: Afrocake
Zdjęcia | Photos: Time Of Joy Photography

zimowy slub w sopocie 01 zimowy slub w sopocie 02 zimowy slub w sopocie 03 zimowy slub w sopocie 04 zimowy slub w sopocie 05 zimowy slub w sopocie 06 zimowy slub w sopocie 07 zimowy slub w sopocie 08 zimowy slub w sopocie 09 zimowy slub w sopocie 10 zimowy slub w sopocie zimowy slub w sopocie 12 zimowy slub w sopocie 13 zimowy slub w sopocie zimowy slub w sopocie 15 zimowy slub w sopocie 16 zimowy slub w sopocie 17 zimowy slub w sopocie 18 zimowy slub w sopocie zimowy slub w sopocie 20 zimowy slub w sopocie 21 zimowy slub w sopocie 22 zimowy slub w sopocie zimowy slub w sopocie 24 zimowy slub w sopocie 25 zimowy slub w sopocie 26 zimowy slub w sopocie 27 zimowy slub w sopocie zimowy slub w sopocie 29 zimowy slub w sopocie 30 zimowy slub w sopocie 31 zimowy slub w sopocie 32 zimowy slub w sopocie 33 zimowy slub w sopocie 34 zimowy slub w sopocie 35 zimowy slub w sopocie zimowy slub w sopocie 37 zimowy slub w sopocie zimowy ślub w Sopocie zimowy ślub w Sopocie zimowy ślub w Sopocie zimowy ślub w Sopocie zimowy slub w sopocie zimowy slub w sopocie 44 zimowy slub w sopocie 45 zimowy slub w sopocie 46 zimowy ślub w Sopocie zimowy slub w sopocie zimowy slub w sopocie zimowy slub w sopocie 50 zimowy ślub w Sopocie zimowy ślub w Sopocie zimowy slub w sopocie 53 zimowy slub w sopocie 54 zimowy slub w sopocie zimowy slub w sopocie 56 zimowy slub w sopocie zimowy slub w sopocie 58 zimowy slub w sopocie 59 zimowy slub w sopocie 60 zimowy slub w sopocie 61 zimowy slub w sopocie 62 zimowy slub w sopocie 63 zimowy slub w sopocie 64 zimowy slub w sopocie 65 zimowy slub w sopocie zimowy ślub w Sopocie zimowy slub w sopocie 68 zimowy slub w sopocie zimowy slub w sopocie 70 zimowy ślub w Sopocie zimowy slub w sopocie zimowy slub w sopocie 73 zimowy slub w sopocie 74 zimowy slub w sopocie 75 zimowy slub w sopocie 76 zimowy slub w sopocie zimowy slub w sopocie 78 zimowy slub w sopocie 79 zimowy slub w sopocie 80 zimowy slub w sopocie 81 zimowy slub w sopocie zimowy ślub w Sopocie

Add Your Comment

CLOSE