fbpx
MENU

NATURALNA SESJA CIĄŻOWA

Z Natalią i Filipem poznaliśmy się w związku z ich ślubem, który mieliśmy zaszczyt sfotografować jakieś dwa lata temu. Obecnie nasze drogi znowu się przecięły, za sprawą kolejnego etapu w ich życiu. Już wkrótce na świecie pojawi się ich… córeczka!
Sesji ciążowych nie robimy dużo, ale gdy już taka propozycja się trafi, stawiamy przede wszystkim (zresztą jak zawsze) na prostotę i naturalność. Ciąża to wyjątkowy stan dla kobiety, jak i dla jej ciała. Musi zmierzyć się z wieloma niedogodnościami, ale mimo to wciąż potrafi wyglądać zniewalająco pięknie. Nie inaczej było u Natalii, w ciąży wygląda wspaniale i kwitnąco. Światło, które w nadmiarze wypełniło ich mieszkanie, uwydatniło jej piękno ze zdwojoną siłą!

Naturalna sesja ciążowa Naturalna sesja ciążowa Naturalna sesja ciążowa sesja brzuszkowa 04 Naturalna sesja ciążowa Naturalna sesja ciążowa Naturalna sesja ciążowa Naturalna sesja ciążowa sesja brzuszkowa 09 Naturalna sesja ciążowa Naturalna sesja ciążowa Naturalna sesja ciążowa Naturalna sesja ciążowa Naturalna sesja ciążowa sesja brzuszkowa 16 Naturalna sesja ciążowa Naturalna sesja ciążowa Naturalna sesja ciążowa Naturalna sesja ciążowa

Comments
Add Your Comment

CLOSE