MENU

SESJA WE DWOJE W MIEJSKIM KLIMACIE

Tereny dawnej Stoczni Gdańskiej to (jak już mieliśmy okazję wspomnieć przy sesji z Hanią & Grzesiem) to jedno z naszych ulubionych miejsc do fotografowania. Ostatnimi czasy teren Stoczni (Młode Miasto) zaczyna się powoli zmieniać. Budynki należące niegdyś do Stoczni Cesarskiej (wówczas jedna z pierwszych nowoczesnych stoczni w Królestwie Prus) zaczynają odzyskiwać dawny blask. Obecnie, tereny postoczniowe zmienią swoje dotychczasowe przeznaczenie, co nas bardzo cieszymy, bo miejsce ma naprawdę olbrzymi potencjał. Oby tylko nie został utracony jej industrialny charakter.

SESJA NARZECZEŃSKA O ZACHODZIE SŁOŃCA

Sesje miejskie są dla nas zawsze dużym wyzwaniem. Mimo to bardzo je lubimy i chętnie je wykonujemy. Jedną z głównych ról, w przypadku sesji w stylu urban, odgrywa rzecz jasna światło. Lubimy jak promienie padają na architekturę miasta, rysują ciekawe kształty i wydobywają kontury. Do tego potrafią być nieprzewidywalne, bawić się z nami, pojawiać się i znikać. 
Oczywiście światło i miejsce to nie wszystko, najważniejsi są dla nas ludzie. Karolina i Alek zaufali naszej intuicji i chętnie przystali na sesję w postoczniowym klimacie. W rezultacie wszystko ładnie się zgrało, a i światełko ładnie nam tego dnia przyświeciło. Oboje mocno związani są z Gdańskiem i to właśnie tutaj postanowili się pobrać. Swój ślub zaplanowali w bardzo nietypowym i dość oryginalnym miejscu jak na wesele, bo… w Teatrze Szekspirowskim! Nie ukrywamy, że wyczekiwaliśmy ich wielkiego dnia z dużą dozą ekscytacji. Mamy nadzieję, że już niebawem podzielimy się z Wami reportażem z ich pięknego ślubu. 

Comments

Wooow! Ogromnie mi się podoba! Za geometryczne formy, za intensywny kolor, za cudowny miejsko-industrialny klimat – po prostu sztos!

Ognień sesja 🔥 świetny balans między geometrycznymi kadrami i tymi bardziej emocjonalnymi 🙌

Rewelacja! Światło i geometria podane tak, że się po prostu zachwycam i delektuję kadrem.

Wspaniała historia! Cudowne kadry idealnie podkreślone super światłem! Rany, aż tęsknię za latem! BRAWO!

Ależ piękną sesje zrobiłeś! Super!I ta architektura…

Add Your Comment

CLOSE