fbpx
MENU

SESJA ŚLUBNA NA MAZURACH

Warmia i Mazury to piękne krainy, gdzie błękit i zieleń mają zdecydowaną przewagę nad miejskim pejzażem. To urokliwe przestrzenie, wypełnione tysiącem jezior i dziewiczej przyrody. Iście wymarzone miejsce dla dwojga zakochanych w sobie ludzi.
Dla Asi i Roberta to również miejsce ich dzieciństwa i dorastania, a w finalnym efekcie również miejsce ich zaślubin (zob. ślub Asi i Roberta w Między Deskami). Nie mogło zatem być inaczej z sesją we dwoje. Asia i Robert świetnie znają tamtejsze lasy, więc było oczywistym, że to właśnie oni zagłębią nas w meandry tej magicznej dla nas krainy.


Warmia and Masuria are beautiful lands, where sky-blue and greenery have a definite advantage over the urban landscape. These are charming spaces, filled with thousands of lakes and untouched nature. A perfect place for two people in love.
For Robert and Asia it’s also the place of their childhood and adolescence, and in the final result also the place of their marriage (see Asia & Robert’s wedding in Między Deskami). So it could not be differently with their wedding session. Asia and Robert know the local forests very well, so it was obvious that they are the ones who will delve us into meanders of this magical land as it is for us.

sesja slubna na mazurach sesja slubna na mazurach sesja slubna na mazurach sesja slubna na mazurach sesja slubna na mazurach sesja slubna na mazurach sesja slubna na mazurach sesja slubna na mazurach sesja slubna na mazurach sesja slubna na mazurach sesja slubna na mazurach sesja slubna na mazurach sesja slubna na mazurach sesja slubna na mazurach sesja slubna na mazurach sesja slubna na mazurach sesja slubna na mazurach sesja slubna na mazurach sesja slubna na mazurach sesja slubna na mazurach sesja slubna na mazurach sesja slubna na mazurach sesja slubna na mazurach sesja slubna na mazurach sesja slubna na mazurach

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

Comments

Dobrze zrobiona sesja. Tylko podziwiać. Przesyłam pozdrowienia.

Naprawdę piękna sesja. Cudny klimat . Brawa

Świetne kadry i dużo kreatywnych ujęć. Świetna para i ładnie na tych Mazurach.

romantycznie i piękna para <3 świetnie zauważone światło, brawo

Piękny klimat i tak bardzo widać niesamowite emocje między nimi! <3

Bardzo przyjemnie się ogląda! Super materiał

Świetna, przyjemna dla oka sesja. ❤️ Brawo !

Add Your Comment

CLOSE