fbpx
MENU

SESJA ŚLUBNA W NORWEGII

Norwegia – kraina fiordów, marzenie miłośników górskich wędrówek oraz wielbicieli zapierających dech widoków. Do otoczonego majestatycznymi górami Bergen (miasta zwanego bramą fiordów) trafiliśmy dzięki niezwykłej parze – Oli i Sebastianowi, którzy zaprosili nas do tego przepięknego miejsca, gdzie mieszkają z dwoma słodkimi kociakami- Miłkiem i Snikim.

BERGEN – BRAMA KRAINY FIORDÓW

Przed przylotem do Bergen ostrzegano nas (i to przez samych Norwegów) przed wyjątkowo w tym roku deszczowym latem. Na wszelki wypadek zaopatrzyliśmy się w ciepłe i przeciwdeszczowe rzeczy. Na miejscu (ku naszemu miłemu zaskoczeniu) zastaliśmy mega słoneczną pogodę i idylliczną naturę. Piękniejszej aury i widoków na sesję nie mogliśmy sobie wymarzyć. A do tego dwoje zakochanych w sobie ludzi. Po prostu wspaniale!


WEDDING SESSION IN NORWAY

Norway – a land of fjords, a dream of lovers of mountain hiking and admirers of breathtaking views. To surrounded by majestic mountains Bergen (the city called the gate of the fjords), we got thanks to an extraordinary couple – Ola and Sebastian, who invited us to this marvelous place, where they live with two sweet kittens – Miłek and Sniki.
Before arriving to Bergen, we were warned (by Norwegians themselves) about extremely rainy season this summer. Just in case, we provided ourselves with warm and waterproof clothes. At the location (to our surprise) we found sunny weather and idyllic nature. We couldn’t have dreamed of a more beautiful aura and views during the session. And what’s moreover, two people in love. Just perfect!

sesja ślubna w norwegii sesja ślubna w norwegii sesja slubna w norwegii 03 sesja ślubna w norwegii sesja ślubna w norwegii sesja ślubna w norwegii sesja ślubna w norwegii sesja ślubna w norwegii sesja ślubna w norwegii sesja slubna w norwegii 11 sesja ślubna w norwegii sesja ślubna w norwegii sesja ślubna w norwegii sesja ślubna w norwegii sesja ślubna w norwegii sesja ślubna w norwegii sesja slubna w norwegii 19 sesja ślubna w norwegii sesja ślubna w norwegii sesja ślubna w norwegii sesja ślubna w norwegii sesja ślubna w norwegii sesja ślubna w norwegii sesja slubna w norwegii 26 sesja ślubna w norwegii sesja ślubna w norwegii sesja ślubna w norwegii sesja ślubna w norwegii sesja ślubna w norwegii sesja ślubna w norwegii sesja ślubna w norwegii sesja ślubna w norwegii sesja ślubna w norwegii sesja ślubna w norwegii sesja ślubna w norwegii sesja ślubna w norwegii sesja ślubna w norwegii sesja ślubna w norwegii sesja ślubna w norwegii sesja ślubna w norwegii sesja ślubna w norwegii sesja ślubna w norwegii sesja slubna w norwegii 45 sesja ślubna w norwegii sesja ślubna w norwegii sesja ślubna w norwegii sesja slubna w norwegii 49 sesja ślubna w norwegii sesja ślubna w norwegii sesja ślubna w norwegii sesja ślubna w norwegii sesja ślubna w norwegii sesja ślubna w norwegii sesja ślubna w norwegii sesja ślubna w norwegii sesja ślubna w norwegii sesja ślubna w norwegii sesja ślubna w norwegii sesja ślubna w norwegii sesja ślubna w norwegii sesja ślubna w norwegii sesja ślubna w norwegii

ZapiszZapisz

Comments
fotografślubny

Mega mega repo!

WoW! Piękna sesja!

Świetne kadry, pełne dobrych emocji, a przy tym ciekawie ułożone. Brawo!

Mega. Kocham to miejsce.
Przepięknie ukazane. Brawo

Ola Nowak - Cztery Kadry

Moja Piękna Norwegia <3 jeszcze tu jestem, a już tęsknie! Przepiękne zdjęcia!

Bardzo dobrze się ogląda. Super sesja!

Świetny materiał, bardzo przyjemnie się ogląda i do tego to światło. Mega!

Ho ho ho ! Świetna sesja , piękne kolory, fajne oddane emocję od pierwszej do ostatniej fotografii . Brawo <3

Add Your Comment

CLOSE