MENU

ŚLUB PLENEROWY W HOTELU QUADRILLE

Hotel Quadrille to luksusowy hotel w stylu boutique, który znajduje się w zabytkowym XVIII-wiecznym pałacu w Gdyni Orłowie. Hotel inspirowany jest klimatem baśni „Alicja w Krainie Czarów”.  Tuż po przekroczeniu progu przenosimy się w świat fantazji i oryginalnych wnętrz. Na ścianach stylizowane portrety ludzi-zwierząt, latające żarówki, czarno-biała posadzka nawiązująca do partii szachów, którą rozgrywali bohaterowie baśni. 
Do tego okalający pałac malowniczy park z widokiem na Gdynię, który stanowi idealne miejsce na ceremonię zaślubin czy eleganckie przyjęcie, w dodatku tak blisko centrum miasta.

UROCZYSTY OBIAD ZAMIAST WESELA

Wiele par rezygnuje w dzisiejszych czasach z tradycyjnego hucznego wesela na rzecz bardziej spokojnego i kameralnego. Bez dj’a czy zespołu, oczepin i zabawy do białego rana. Jest to z pewnością świetne rozwiązanie dla par, które nie czują się na siłach aby organizować tak szumną imprezę lub nie lubią być zanadto w centrum uwagi.

Magda i Tomek nie mieli problemu z określeniem swoich oczekiwań odnośnie ślubu. Od początku wiedzieli jak ma wyglądać ich wielki dzień. XVIII-wieczny zespół pałacowo-parkowy już przed ślubem, stał się ważnym punktem na mapie ich wspomnień. To właśnie w przypałacowym ogrodzie Tomek oświadczył się Magdzie, by później w tym samym miejscu, w gronie najbliższych im osób oficjalnie przypieczętować swoją miłość. Nie było to jednak tradycyjne wesele, nie było skocznej muzyki, pierwszego tańca czy oczepin. Oboje uwielbiają podróże, a do tego są wielkimi miłośnikami dobrego jedzenia. Zatem, jak się można domyślić, główną atrakcję wesela stanowiła wykwintna kuchnia w formie menu degustacyjnego, przygotowana przez dwóch wybitnych szefów kuchni. Nie chodziło jednak o ilość, a o jakość i doznania smakowe, czyli ucztę zarówno dla podniebienia, jak i dla oka. To kolejny doskonały przykład, że wesele można zrobić po swojemu, według własnych pragnień, a nie oczekiwań innych.

Przygotowania, ceremonia i obiad | Preparations, ceremony and reception: Hotel Quadrille, Gdynia
Suknia ślubna | Wedding dress: Anna Kara
Dekoracje | Decorations: Art Trend
Zdjęcia | Photos: Time Of Joy Photography

Comments

Jak Wy pięknie łapiecie radość! Można Was ogladać bez końca i zawsze do końca ;) Wasza psychofanka :D

Fajnie ułozony materiał! Plus za to

Zawsze chętnie zaglądam na tę stronę. Zawsze można liczyć na dobry reportaż. Tym razem nie jest inaczej. Świetnie opowiedziana historia !

ślub plenerowy to jedno z moich marzeń – uwielbiam tego typu klimaty. Fantastyczna para i świetny klimat na zdjęciach :)

Bardzo lubię Wasz sposób patrzenia. Piękny reportaż!

Wow, ale to się ogląda 🔥 wciągnąłem jednym tchem od dechy, do dechy – przyjemnie, gęsto i ciekawie, że aż strach :)

Add Your Comment

CLOSE