MENU

MIĘDZYNARODOWE WESELE W RETTUNGS BUDY

Ślub Alyony i Markusa odbył się w jednym z naszych ulubionych miejsc na Pomorzu, czyli w Rettungs Budy w Jastarni. Ta super klimatyczna miejscówka na Półwyspie Helskim, tuż nad brzegiem Morza Bałtyckiego, to idealne miejsce na kameralne wesele. Nie dość, że z pięknym widokiem na otwarte morze, to do tego z przesympatycznymi właścicielami-braćmi i ciekawą historią w tle (w połowie XIX wieku znajdowała się tutaj jedna z niemieckich stacji ratownictwa brzegowego; obecnie jest to jedyny tego typu budynek, który się zachował).
Nie zdziwił nas zatem wybór tego miejsca przez Alyonę i Markusa, którzy na codzień mieszkają w Norwegii. Za to miłym zaskoczeniem był fakt, że to właśnie nasz reportaż ze ślubu Natalii i Michała (link), stał się dla nich inspiracją, a w rezultacie jednym z argumentów ‘za’ organizacją wesela w Rettungs Budy.
Alyona i Markus to mega radośni i wyluzowani ludzie, i takie też było ich wesele. Wszystko tego dnia przebiegało bez zakłóceń, a słońce nie odstępowało nas ani na krok. Ceremonia (ku naszej uciesze) odbyła się w plenerze, a zaszczyt jej poprowadzenia przypadł jednemu z właścicieli Rettungs Budy. I tym razem, nie zabrakło mnóstwa śmiechów, toastów i dobrej zabawy.


Alyona and Markus’ wedding took place in one of our favorite places in Pomeranian Region (in Poland), in Rettungs Budy in Jastarnia. This super moody place on the Hel Peninsula, right on the shore of the Baltic Sea, is a perfect place for an intimate wedding. A beautiful view of the open sea is not the only advantage of this place, it has much more to offer. Especially very nice and easy-going owners-brothers and also interesting history in the background (in the mid-nineteenth century one of the German shore rescue stations was located here; currently it’s the only building of this type that has preserved).
That’s why, we were not surprised that Alyona and Markus (who live in Norway) chose this place for their wedding. However, it was a pleasant surprise, to know that it was our reportage from Natalia and Michał’s wedding (link), which inspired them and, as a result, one of the arguments ‘for’ organizing a wedding at Rettungs Budy.
Alyona and Markus are very joyful and laid back people, and so was their wedding. Everything was going on smoothly, even the sun accompanied us all day. The wedding ceremony (to our delight) took place in the open air, and the honor of its leading fell to one of the owners of Rettungs Budy. There was also a lot of laughter, toasts and good fun.

Ceremony and reception | Ceremonia i wesele: Rettungs Budy
Wedding dress | Suknia ślubna: Ivy & Oak
Photography | Zdjęcia: Time Of Joy Photography

Wesele w Rettungs Budy Wesele w Rettungs Budy Wesele w Rettungs Budy Wesele w Rettungs Budy Wesele w Rettungs Budy Wesele w Rettungs Budy Wesele w Rettungs Budy Wesele w Rettungs Budy Wesele w Rettungs Budy Wesele w Rettungs Budy Wesele w Rettungs Budy Wesele w Rettungs Budy Wesele w Rettungs Budy Wesele w Rettungs Budy Wesele w Rettungs Budy Wesele w Rettungs Budy Wesele w Rettungs Budy Wesele w Rettungs Budy Wesele w Rettungs Budy Wesele w Rettungs Budy Wesele w Rettungs Budy Wesele w Rettungs Budy Wesele w Rettungs Budy Wesele w Rettungs Budy Wesele w Rettungs Budy Wesele w Rettungs Budy Wesele w Rettungs Budy Wesele w Rettungs Budy Wesele w Rettungs Budy Wesele w Rettungs Budy Wesele w Rettungs Budy Wesele w Rettungs Budy Wesele w Rettungs Budy Wesele w Rettungs Budy Wesele w Rettungs Budy Wesele w Rettungs Budy Wesele w Rettungs Budy Wesele w Rettungs Budy Wesele w Rettungs Budy Wesele w Rettungs Budy Wesele w Rettungs Budy Wesele w Rettungs Budy Wesele w Rettungs Budy Wesele w Rettungs Budy

Comments

Aż się ma ochotę poimprezować :D

Super :) Jak zwykle klasa :)

Add Your Comment

CLOSE