fbpx
MENU

KOBIECA SESJA POKOLENIOWA

Kobiety, kobietki, dziewczyny, dziewczynki… starsze czy młodsze…, nie ma to większego znaczenia. We wszystkich drzemie ogromny potencjał i niezwykła siła. Siła do podejmowania odważnych decyzji, stawiania czoła wyzwaniom, dawania wsparcia w trudnych sytuacjach, inspirowania i motywowania siebie i innych do działania. Być kobietą to jednak niełatwe zadanie. Ale kto inny, jak nie kobieta, potrafi mieć tyle odwagi i siły, aby ”udźwignąć” cały ten emocjonalny rollercoaster.

SESJA RODZINNA NA PLAŻY

Mamy to szczęście, że przed nasze obiektywy trafiają wyjątkowe osobowości. I tym razem nie było inaczej. Zawitał do nas przepiękny kobiecy kwartet. Cztery kobiety z trzech różnych pokoleń, zdecydowały się na utrwalenie na wspólnych zdjęciach, łączącej je więzi, miłości i bliskości. Miało być naturalnie, wesoło i w tym wypadku na sportowo, bo dziewczyny uwielbiają ruch na świeżym powietrzu. Jednym słowem ’girl power’! 

Nieraz pytacie jak się przygotować do sesji zdjęciowej. Nasza odpowiedź niezmiennie brzmi: Bądźcie sobą i nikogo nie udawajcie! Sesja według nas to nie gadżety, to Wy sami, tło to tylko ładny dodatek. 

Comments

Genialna sesja! Uwielbiam każdy kadr, przepiękna pamiątka <3

Wspaniała pamiątka!

Jedyne co mi się nie podoba w tej sesji to to, że nie ja ją robiłem ;)
Super pamiątka!

Świetna sesja? Jest tak lekka i prawdziwa. Cudownie poprowadzona?

Add Your Comment

CLOSE