fbpx
MENU

Sesja rodzinna w naszym (po części rodzinnym) Gdańsku to piękna pamiątka, którą zafundowali sobie Nicole i Martin wraz z córeczkami. Pisaliśmy już o tym parokrotnie, ale warto naszym zdaniem to powtarzać, wspólnie spędzany czas warto utrwalać na zdjęciach! Nasza pamięć jest niestety ulotna i to co pamiętamy dziś, już po paru dniach ulatuje nam (nieraz bezpowrotnie) z głowy. Zdjęcia w tym wypadku są świetnym utrwalaczem naszych wspomnień. Zapamiętują piękne i radosne, a także i przełomowe momenty z naszego życia. Ale to obecnie wiedza powszechna, więc nie trzeba raczej tego przypominać.

SESJA RODZINNA NIE MUSI BYĆ NUDNA

Sesja rodzinna nie musi być nudna. Nie musi być ustawiana, sztywna i przesłodzona. Może być za to taka jak Wy, czyli wyjątkowa i niepowtarzalna. Przede wszystkim to od Was zależy, co, gdzie i jak chcielibyście utrwalić. Nie ma żadnych ograniczeń, ani wytycznych. Pełna swoboda ruchów i 100% naturalności.

SESJA RODZINNA ZE STOCZNIĄ GDAŃSKĄ W TLE

Stocznia Gdańska to jedno z naszych ulubionych miejsc na sesję. To oryginalne miejsce przyciąga i wyzwala duże pokłady kreatywności. Nie sposób się znudzić, co rusz odkrywamy to nowe zakamarki. Zresztą, jak widać na załączonych zdjęciach, nie tylko nam miejscówka przypadła do gustu. Radosna kompania pod egidą Nicole i Martina, to chwile które na długo pozostaną w naszej pamięci. 

Comments

Takie sesje rodzinne to ja rozumiem. Mnóstwo pozytywnej energii jest w tych kreatywnych kadrach.

Świetna sesja, mega kreatywne kadry!

Genialna energia. Dobra robota!

Uwielbiam sesje rodzinne. Zwłaszcza takie lekkie, naturalne i bez zbędnego pozowania! To się chwiali!

Świetni ludzie i genialna sesja!

Mega pozytywna sesja. Świetna <3

Add Your Comment

CLOSE