fbpx
MENU

ŚLUB I WESELE W CZASACH PANDEMIICZY WARTO ORGANIZOWAĆ?

Ślub i wesele w czasie pandemii, to wielki emocjonalny rollercoaster. Nastroje co chwila się zmieniają, emocje buzują i potrafią doprowadzić człowieka do skrajnego wyczerpania. Jednak wytrwałość i wiara, że mimo licznym przeciwnością losu i tak się uda, potrafi zdziałać cuda. Sylwia i Przemek co do tego, że ślub ma się odbyć w 2020 roku byli przekonani w 100%, innej opcji nie zakładali, ale liczyli się z możliwymi ograniczeniami. A mogło być ich wiele, biorąc pod uwagę fakt, iż nic w tamtym czasie (obecnie też niewiele się pod tym względem zmieniło) nie było pewne, a sytuacja była na tyle dynamiczna, że nigdy nie było do końca wiadomo na czym rządowe ustalenia ostatecznie staną. Nie było zatem do końca pewności w jakiej formie odbędzie się ślub, ile gości będzie można ostatecznie zaprosić, czy będzie trzeba nosić maseczki i czy będzie tanecznie, czy może wszyscy będą siedzieć grzecznie przy stole.

Czy opłacało się zatem podejmować to ryzyko i mimo wszystko podjąć się organizacji wesela w tak mało sprzyjających czasach? Napewno nie była (i nadal nie jest) to łatwa decyzja. Wszystko zależy od naszych oczekiwań. Czas niestety płynie nieubłaganie szybko, a obecna sytuacja tylko utwierdza nas w przekłamaniu, że nie wiemy co przyniesie nam kolejny dzień, a co dopiero kolejny rok. Zdaniem Sylwi i Przemka zdecydowanie warto było podjąć to wyzwanie! W efekcie końcowym wszystko udało się przeprowadzić zgodnie z planem, był i ślub kościelny w plenerze, były rozmowy na świeżym powietrzu (pogoda tego dnia dopisała, i to aż nadto!) i nawet parkiet nie świecił pustkami. Gdyby nie zachowane środki ostrożności w postaci płynów dezynfekujących czy maseczek noszonych przez obsługę, nikt by nie pamiętał, że panuje epidemia.

FOLWARK DAJAK TO IDEALNE MIEJSCE NA PLENEROWY ŚLUB KOŚCIELNY

Połączenie przygotowań, ceremonii i wesela w jednym miejscu to zarówno dla pary, jak i dla nas (fotografów) układ idealny. Nie ma pośpiechu i nerwówki związanego z logistyką (dla nas to bardzo ważne! – gdy wszystko odbywa się na miejscu, nie tracimy czasu na przemieszczanie się), można skupić się na sobie i swoich najbliższych. Odpada myślenie o korkach, szukanie parkingu i bardzo wczesne wstawanie.

W Folwarku Dajak opcja zorganizowania wszystkiego w jednym miejscu (tj. przygotowania, ślub kościelny, wesele) jest jak najbardziej możliwa. Nie ma również problemu z noclegiem, a ślub kościelny można zrealizować w plenerze – w tym wypadku to ksiądz przyjeżdża do Folwarku. A wszystko to dzięki znajdującej się na terenie Folwarku Dajak, w ogrodzie, kaplicy.

ROMANTYCZNY ŚLUB W SIELSKIM KLIMACIE

Ślub w sielskim klimacie, na łonie natury, to naszym zdaniem najpiękniejsza sceneria dla zawarcia związku małżeńskiego. Dla osób poszukujących spokoju, przytulności, ciepła domowego zacisza, tereny Kaszub będą wymarzonym miejscem. Wśród rozległych lasów, licznych jezior, wzniesień małych i dużych, można zatracić się bez reszty. Urok tych terenów zachwyca za każdym razem i nie daje o sobie zapomnieć. Ślub w tak pięknych okolicznościach przyrody to marzenie. Z dala od zgiełku miasta, codziennego pędu, jedynie Wy, Wasza najbliższa rodzina i przyjaciele. Czego chcieć więcej?

Po więcej pięknych historii zapraszamy na nasze portfolio lub na bloga

Chcecie być na bieżąco z nowościami? Śledźcie nas na Instagramie i na Facebooku.

Jesteście zainteresowani lub macie pytania? Napiszcie do nas!

Comments

Niezła impreza! Zazdroszczę Ci oka do “momentów” :)

Time Of Joy Photography

Dzięki, ale raczej nam ;)

Wow! Świetne miejsce, piękne kolorki i udane kadry! Oby sezon2021 ruszył jak najszybciej! Ciekawi mnie czy ta kaplica tam już była i została zaadaptowana, czy specjalnie została zbudowana pod śluby? Pozdrawiam!

Time Of Joy Photography

Dzięki za komentarz. Kaplica została tam specjalnie postawiona właśnie po to, żeby mogły się tam odbywać śluby kościelne.

Piękne miejsce na ślub. A reportaż mocny w konkretne kadry i cudne kolory. Pozdrawiamy!

pełna kontrola nad planami, a jednocześnie dużo żywiołu, super

Ależ emocji w tych kadrach. Świetny reportaż.

Piękne. Mega jest to zdjęcie nocą, gdzie przez otwarte drzwi widać tańczących gości.

Ależ Wy pięknie łapiecie emocje! I to wszystko takie bardzo dynamiczne, nie nudzi się ani przez sekundę!

ELegancko sfotografowane! Świetna robota!

Add Your Comment

CLOSE