DOMINIKA & YASHWANT |POLSKO-HINDUSKI ŚLUB NA PLAŻY

POLSKO-HINDUSKI ŚLUB NA PLAŻY

To był nietypowy ślub i do tego bardzo kameralny, w gronie bardzo bliskiej rodziny i przyjaciół. Dominika i Yash na codzień mieszkający w USA, wymarzyli sobie ślub nad polskim morzem. A jak powszechnie wiadomo, z pogodą w sezonie letnim bywa na północy Polski różnie. Mimo wszystko zaryzykowali, no i… słusznie, bo wyszło dokładnie tak jak chcieli. Pogoda dopisała i to, aż za bardzo, bo dawno tak ciepłego lata nad Bałtykiem nie było! Nie był to ślub rodem z filmów Bollywood (Yash pochodzi z Indii), ale powietrze było tak ciepłe, że cała impreza bez przeszkód mogła odbyć się pod gołym niebem.


POLISH-INDIAN WEDDING ON THE BEACH

It was an unusual wedding and also very intimate, in a group of very close family and friends. Dominika and Yash, who actually are living in the USA, dreamed of getting married at the Polish seaside. And as it is widely known, the weather in the north of Poland during summer season can be really unpredictable. Despite everything, they took a risk, and … rightly so, because it came out to be exactly as they imagined. The weather was just perfect, there wasn’t such a warm summer at the Baltic Sea for a long time! Although, it wasn’t a wedding from Bollywood films (Yash comes from India), but the air was so warm, that the whole party could easily be held under the open sky.

Przygotowania i przyjęcie | Preparations & reception: Hotel Orle Sobieszewo
Sukienka | Wedding dress: Anna Kara
Organizacja | Coordination: Ślubna Pracowania
Mistrz ceremonii| Master of the ceremony: Przemek Ludziejewski
Dekoracje | Decorations: Bukiety Bankiety
Film: PressPlayFilm
Zdjęcia | Photography: Time Of Joy Photography

polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy polsko-hinduski slub na plazy

17 notes + Add comment
 • Pingback : Ze Źródeł #206 czyli blogowe Follow Friday » kubaosinski.eu

  • Time Of Joy Photography

   on 03/01/2019  12:20

   Dzięki wielkie!

  • Time Of Joy Photography

   on 03/01/2019  12:21

   Dziękujemy!

  • Time Of Joy Photography

   on 03/01/2019  12:21

   Dziękujemy :)

 • Piotr Pasiak

  on 03/01/2019  12:24

  Bardzo na tak, reportaż nie wymuszony, płynie od pierwszej do ostatniej fotografii. Widać, że fotograficznie sprawił Wam on dużą przyjemność.

  • Time Of Joy Photography

   on 03/01/2019  12:45

   Dzięki wielkie Piotr!

  • Time Of Joy Photography

   on 03/01/2019  12:45

   Dziękujemy!

 • Klodia

  on 03/01/2019  12:39

  Lekko i przyjemnie, a zarazem treściwie. Bardzo lubię. <3

  • Time Of Joy Photography

   on 03/01/2019  12:45

   Dzięki Klodia!

  • Time Of Joy Photography

   on 03/01/2019  15:11

   Dzięki Ola!