fbpx
MENU

ROMANTYCZNA SESJA ŚLUBNA W SZWAJCARII

Ach, co to były za widoki! Nie dalej niż godzinę drogi od Zurychu, można rozkoszować się widokiem górskich szczytów i bliskością dzikiej natury. To naszym zdaniem wielka zaleta tego miasta i nie da się ukryć, że nieco tego zazdrościmy ludziom, którzy tam żyją.
Martyna i Tomek należą do grona szczęściarzy, którzy swój los związali ze Szwajcarią. To tutaj mieszkają i pracują, a w wolnym czasie wykorzystują dobrodziejstwo i uroki tego kraju (specjalnie w tym celu kupili kampera!). To dzięki nim mogliśmy jeszcze lepiej poznać ten kawałek Europy i raz jeszcze utrwalić jego piękno. Obydwoje darzą wielkim uwielbieniem góry, dlatego tłem ich miłosnej historii musiały być właśnie one.
Pomimo początkowych przeszkód z dojazdem, w postaci dużej ilości śniegu w wyższych partiach Alp Szwajcarskich i braku przejazdu na niektórych odcinkach drogi, udało nam się dotrzeć do celu naszej mini wyprawy. Z każdym pokonywanym drogowym zawijasem, czekały na nas coraz to ciekawsze krajobrazy. Mimo dość niskiej temperatury Martyna i Tomek okazali się bardzo dzielni i wytrwali. To wspaniałe i zarazem wzruszające, doświadczać tak pięknych i ulotnych chwil z tak cudownymi ludźmi. Oby było ich jak najwiecej!


ROMANTIC WEDDING SESSION IN SWITZERLAND

Wow, what remarkable views there were! About one hour drive from Zurich, you can enjoy the view of the mountain peaks and closeness of raw nature. In our opinion, this is one of the greatest advantages of this city and we envy these people who live there.
Martyna and Tomek are among those lucky ones who bound their fate with Switzerland. They live and work here, and in their spare time they use all the benefaction and beauty of this country (they even bought a camper for that purpose!). Thanks to them we could get to know this part of Europe even better. They both love mountains that’s why the mountains had to be the background of their love story.
Despite the initial obstacles with driving to upper parts of Swiss Alps, because of the big snow covering and some closed roads, we managed to reach the goal of our mini trip. With every road curve we witnessed more and more amazing landscape. Despite the low temperature Martyna & Tomek were very brave and persevere. It’s wonderful and touching at the same time, to witness so beautiful and fleeting moments with such great people. Let them be as much as possible!

sesja slubna w szwajcarii 01 sesja slubna w szwajcarii sesja slubna w szwajcarii sesja slubna w szwajcarii sesja slubna w szwajcarii sesja slubna w szwajcarii sesja slubna w szwajcarii sesja slubna w szwajcarii sesja slubna w szwajcarii sesja slubna w szwajcarii sesja slubna w szwajcarii sesja slubna w szwajcarii sesja slubna w szwajcarii 13 sesja slubna w szwajcarii 14 sesja slubna w szwajcarii sesja slubna w szwajcarii sesja slubna w szwajcarii sesja slubna w szwajcarii sesja slubna w szwajcarii sesja slubna w szwajcarii sesja slubna w szwajcarii 20 2 sesja slubna w szwajcarii 21 sesja slubna w szwajcarii sesja slubna w szwajcarii sesja slubna w szwajcarii sesja slubna w szwajcarii sesja slubna w szwajcarii sesja slubna w szwajcarii sesja slubna w szwajcarii sesja slubna w szwajcarii sesja slubna w szwajcarii sesja slubna w szwajcarii sesja slubna w szwajcarii sesja slubna w szwajcarii sesja slubna w szwajcarii sesja slubna w szwajcarii sesja slubna w szwajcarii sesja slubna w szwajcarii sesja slubna w szwajcarii

ZapiszZapisz

ZapiszZapiszZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

Comments

Piękne zdjęcia i świetna para. Do tego niesamowite krajobrazy Szwajcarii. Będę zerkał:)

Świetnie się ogląda :) Super :)

Piękna sesja! Uwielbiamy Szwajcarię od pierwszego wejrzenia <3

Add Your Comment

CLOSE