MENU

POLSKO-ANGIELSKI ŚLUB W MIĘDZY DESKAMI

Warmia, Olsztyn, Tomaszkowo, Między Deskami…to miejsca, do których z chęcią wracamy. A to w dużej mierze, dzięki przewadze natury nad miejskością, zdecydowanie więcej tutaj, kojącej zmysły, zieleni. Człowiek może głębiej odetchnąć, naładować baterie i oderwać się na dłużej od telefonu czy komputera.
Między Deskami w Tomaszkowie idealnie wpasowuje się w nurt ’slow’. To świetne miejsce na przyjęcie w gronie najbliższej rodziny i znajomych. Panuje tutaj atmosfera sielskości, a czas jakby płynął ciut wolniej.
Nie dziwi nas zatem, że właśnie to miejsce upatrzyli na swój ślub Magda i Tom, którzy na codzień mieszkają w Anglii. Tych dwoje doskonale wpasowało się w klimat tego miejsca. Radosna i rodzinna atmosfera w dniu ich ślubu nie odpuszczała ani na chwilę. Nie straszny był im również poranny deszcz, który całe szczęście ustąpił słońcu, tuż przed wyjazdem do kościoła. Zaś końcówka dnia uraczyła wszystkich ognisto-złotym zachodem słońca, jednym z piękniejszych jakie w życiu widzieliśmy!
Ślub na Warmi to z pewnością rewelacyjny pomysł na ślub w stylu greenery. Osoby lubiące przestrzeń, spokój i łono natury pokochają te strony bez dwóch zdań!


POLISH-ENGLISH WEDDING IN MIĘDZY DESKAMI

Warmia, Olsztyn, Tomaszkowo, Między Deskami … are places to which we like to return. Mainly thanks to the advantage of nature over urbanity, much more here, soothing senses, greenery. A man can breathe deeper, recharge the batteries and make a break from the phone or computer.
Między Deskami in Tomaszkowo perfectly fits the ‘slow’ trend. It’s a great place for a party with your closest family and friends. The atmosphere here is idyllic, and time seems to flow a bit slower.
Therefore, it’s not surprising us, that Magda and Tom, who live in England nowadays, have chosen this place for their wedding. These two perfectly fit into the atmosphere of this place. Joyful and family atmosphere on the wedding day didn’t give up for a moment. Even the morning rain didn’t spoil their moods, luckily it gave way to the sun, just before going to the church. And, the end of the day charmed everyone with one of the most beautiful fiery-golden sunsets we’ve ever seen!
A wedding in Warmia (Poland) is certainly a great idea for a greenery style wedding. People who like space, peace and nature will love these sites without a doubt!

Przygotowania | Preparations: Mazury Golf Country Club
Ceremonia | Ceremony: Kościół św. Wawrzyńca, Gutkowo
Wesele | Reception: Między Deskami, Tomaszkowo
Zdjęcia | Photos: Time Of Joy Photography

 ślub w między deskami  ślub w między deskami  ślub w między deskami  ślub w między deskami  ślub w między deskami  ślub w między deskami  ślub w między deskami  ślub w między deskami  ślub w między deskami  ślub w między deskami  ślub w między deskami

Comments

W tym reportażu jest wszystko. Jest spokój, jest klimat, ale jest też niesamowita energia i intensywność. Wyciągnęliście esencję i nas nią częstujecie. Mniam! Jak zawsze trzymacie poziom i jak zawsze kocham Wasze kolory. :)

Zacny materiał. Piękne chwile złapane przez Was :)

Add Your Comment

CLOSE