MENU

WESELE W STYLU GREENERY W KALINÓWCE

Zuzię i Jacka poznaliśmy po raz pierwszy na ślubie ich znajomych, a naszej pary sprzed 2 lat, Natalii i Filipa (link). Jacek przygrywał im wówczas na gitarze podczas ceremonii zaślubin, a my myśleliśmy, że to zjawił się sam Ed Sheeran! Los sprawił, że nasze ścieżki ponownie się przecięły, gdy Zuzia i Jacek podjęli decyzję o własnym ślubie. Uwiecznienie tego dnia, jak się można domyślić, spoczęło na naszych barkach, z czego byliśmy niezmiernie dumni i radzi. Zuzia i Jacek to bardzo sympatyczni i skromni ludzie, jednocześnie bardzo zorganizowani. Wszystkie elementy ślubu ze sobą pięknie współgrały, dekoracje i kolorystyka znakomicie zostały dobrane, a każda minuta została skrzętnie zaplanowana.
Przygotowania odbyły się w klimatycznych apartamentach tuż przy ulicy Długiej. Natomiast ceremonia plenerowa i zabawa weselna w gdańskiej Kalinówce.


We met Zuzia and Jacek for the first time at their friends wedding, Natalia and Filip (link), almost 2 years ago. Jacek played that day on the guitar, during  Natalia and Filip’s wedding ceremony and we thought, that it was Ed Sheeran himself! Fate caused that our paths crossed again, when Zuzia and Jacek decided to get married. As you may guess, they chose us to capture their big day, what was a pleasant surprise for us. Zuzia and Jacek are very nice and humble people, and also well organised. All the wedding elements were beautifully matched, decorations and colours were perfectly selected, and every minute carefully planned.
The preparations took place in a cosy apartments right on Długa Street. The open-air ceremony and the wedding party were held in gorgeous Kalinówka in Gdańsk (Poland).

Przygotowania | Preaparations: Hotel Liberum
MUA: Julia Morawska
Ceremonia i wesele: Kalinówka
Dekoracje | Decorations : Rekwizytornia & Company
Muzyka | Music : Zespół Biały Kot

wesele w kalinówce wesele w kalinówce wesele w kalinówce wesele w kalinówce wesele w kalinówce wesele w kalinówce wesele w kalinówce wesele w kalinówce wesele w kalinówce wesele w kalinówce wesele w kalinówce wesele w kalinówce wesele w kalinówce wesele w kalinówce wesele w kalinówce wesele w kalinówce wesele w kalinówce wesele w kalinówce wesele w kalinówce wesele w kalinówce wesele w kalinówce wesele w kalinówce wesele w kalinówce wesele w kalinówce wesele w kalinówce wesele w kalinówce wesele w kalinówce wesele w kalinówce wesele w kalinówce wesele w kalinówce wesele w kalinówce wesele w kalinówce wesele w kalinówce wesele w kalinówce wesele w kalinówce wesele w kalinówce wesele w kalinówce wesele w kalinówce wesele w kalinówce wesele w kalinówce wesele w kalinówce wesele w kalinówce wesele w kalinówce wesele w kalinówce wesele w kalinówce wesele w kalinówce wesele w kalinówce wesele w kalinówce wesele w kalinówce wesele w kalinówce wesele w kalinówce

ZapiszZapisz

Comments

Świetnie opowiedziana historia. MEGA kadry.

Add Your Comment

CLOSE