MENU

NIESAMOWITE WESELE W CEGIELNI RZUCEWO

Ku naszej radości coraz częściej zauważamy, iż ludzie nie podążają ślepo za tradycją i nie próbują na siłę sprostać oczekiwaniom stawianym przez własnych rodziców. Są na tyle zdeterminowani i pewni swoich przekonań, że robią rzeczy po swojemu, tak jak to sobie zaplanują bądź wymarzą.
Kasia i Paweł to dwie bardzo zdolne i pozytywnie zakręcone osobowości. Mieliście okazję już ich poznać, za sprawą sesji narzeczeńskiej, która pojawiła się wiosną na naszym blogu (zobacz tutaj). Do tej pory ogromnie się cieszymy, że to właśnie nas wybrali. Swoje niesamowite wesele zorganizowali w jednym z naszych ulubionych miejsc nad morzem – w Cegielni Rzucewo. Niespożyta energia i radość podczas tego dnia była odczuwalna na każdym kroku, zarówno w tańcu tych dwojga (tak roztańczonej pary jeszcze nie widzieliśmy!), jak i podczas ich sakramentalnego ’tak’. A do tego wszystkiego, ten czerwony Maluch i kolorowa świnia!  Cóż za fantazja!


INCERDIBLE WEDDING IN CEGIELNIA RZUCEWO

To our joy, we notice more and more often that people do not follow the tradition blindly and do not try to meet the expectations of their own parents. They are so determined and confident in their beliefs that they do things their own way, as they plan or dream about it.
Kasia and Paweł are two very talented and positively twisted personalities. You already had the opportunity to get to know them, thanks to the engagement session, which appeared in spring on our blog (see here). We are so delighted that we met them and that finally they chose us. They organised their wedding in one of our favourite places by the Polish sea – in Cegielnia Rzucewo. The unlimited energy and joy during that day was felt at every step, both in the dance of these two (we haven’t seen such a dancing pair yet!) and during their sacramental ‘yes’. And above it all, this smal red Fiat ’Maluch’ and a colorful pig! What a fantasy!

Przygotowania | Preparations: Aparthotel Kamienica
Wesele | Reception: Cegielnia Rzucewo
Sukienka | Wedding dress: Anna Kara
Zespół | Band: This Cover Band
Film | Movie: Cherry Me
Zdjęcia | Photos: Time Of Joy Photography

niesamowite wesele w cegielni rzucewo niesamowite wesele w cegielni rzucewo niesamowite wesele w cegielni rzucewo niesamowite wesele w cegielni rzucewo niesamowite wesele w cegielni rzucewo niesamowite wesele w cegielni rzucewo

Comments

Zgadzam się z Piotrami – fajny materiał.

Zgadzam się z tytułem – faktycznie niesamowite! Oczywiście trzeba nie lada oka żeby to ładnie pokazać ;)

Bardzo energetyczny, a zarazem eteryczny materiał. Czuje zapachy starego lakieru na ścianach, dopalający się w świeczkach wosk, ciche rozmowy i głośną muzykę przebijającą się do głowy – oczy mam zamknięte…a to widzę. Brawo.

Add Your Comment

CLOSE