fbpx
MENU

CEGIELNIA RZUCEWO TO WYMARZONE MIEJSCE NA ŚLUB PLENEROWY

Rzucewo to niewielka miejscowość tuż nad Zatoką Pucką. Mała i niepozorna miejscowość, skrywająca dwa jakże wyjątkowe obiekty – Zamek Jan III Sobieski i Cegielnia Rzucewo. O Zamku, a w zasadzie pałacu, pisaliśmy w poprzednim naszym wpisie, koniecznie zatem zajrzyjcie na bloga i zobaczcie jak bajkowe wesele mieli Dorota i Filip. Cegielnia Rzucewo to jedna z wymarzonych lokalizacji na ślub z widokiem na błękit morza. Dawniej była to dobrze prosperująca cegielnia z XVIII wieku, wybudowana przez ród Przebendowskich. Dziś odrestaurowana z niebywałą pieczołowitością i dbałością o detal, stanowi jedyną w swoim rodzaju salę bankietową w stylu industrialnym, która udostępniana jest na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Przestronne wnętrze, duże okna, surowa cegła i drewno, nie ma tam miejsca na kicz. Samo otoczenie Cegielni robi równie imponujące i zapierające dech w piersi wrażenie. Pośród natury, z dala od zgiełku miasta, z widokiem na Morze Bałtyckie, zachwyci niejednego gościa.

SYMBOLICZNY ŚLUB Z WIDOKIEM NA MORZE

Cegielnia Rzucewo to przepiękne i klimatyczne miejsce. Jeżeli marzy Wam się ceremonia w plenerze, to przestrzeń ta z pewnością Was urzeknie. Otoczenie i autentyczność Cegielni to jej wielki atut. Martyna i Daniel zdecydowali się na symboliczny ślub pod gołym niebem, w otoczeniu najbliższych im osób, które przyjechały z najróżniejszych zakątków świata. Mimo chwilowego załamania pogody, deszcz nie zakłócił przebiegu ceremonii, a Martyna i Daniel mogli bez przeszkód przysiąść sobie dozgonną miłość. Oczywiście w takich sytuacjach zawsze warto mieć plan B lub Wedding Plannera (w tym wypadku niezawodna Valentina), który wesprze i poratuje nas w trudnej chwili. W tym wypadku skończyło się jedynie na skorzystaniu z podręcznych parasolek. 

MAZEL TOV! CEGIELNIA RZUCEWO IDEALNYM MIEJSCEM NA MIĘDZYNARODOWE WESELE

Martyna i Daniel zorganizowali swój ślub w pełni ze swoimi oczekiwaniami i wyobrażeniami. Młodzi nie mieszkają w Polsce, nie był to zatem tradycyjny polski ślub, a bardziej międzynarodowy mix. Znalazło się parę nawiązań do tradycji żydowskiej, jak ceremonia picia wina, zakończona tłuczeniem kieliszka i okrzykiem ’Mazel tov!’. Był także tradycyjny taniec Młodej Pary na krzesłach. Nie zabrakło również wzruszających i żartobliwych toastów. Do tego wszystkiego atmosferę na parkiecie rozgrzewały iście latynoskie dźwięki, i to nie byle jakie, bo przy akompaniamencie prawdziwego kubańskiego zespołu!


MAZEL TOV! CEGIELNIA RZUCEWO AN IDEAL PLACE FOR AN INTERNATIONAL WEDDING

Cegielnia Rzucewo is a beautiful and atmospheric place. If you dream of an outdoor ceremony, this space will surely captivate you. The surroundings and authenticity of the Cegielnia Rzucewo is its great asset. Martyna and Daniel decided to have a symbolic wedding ceremony in the open air, surrounded by close family and friends from all corners of the world. They don’t live in Poland, but they managed to organize their wedding fully with their expectations and ideas. However, it was not a typically Polish wedding, rather an international mix. There were a few references to the Jewish tradition, such as the wine drinking ceremony, ended with the breaking of a glass and the shout ‘Mazel tov!’ There were also the traditional dance of the newlyweds on the chairs and lots of touching and humorous toasts. Whereas the atmosphere on the dance floor was warmed up by the sounds of Latin music, all thanks to a real Cuban band!

Organizacja i koordynacja: Wedding Alchemy® by Valentina | Miejsce: Cegielnia Rzucewo | Dekoracje: AveArt | Zespół: Tripulacion Cubana | DJ i prowadzący: Event Boutique | Obsługa barmańska: BARPRO | Fotograf: Time of Joy Photography

Po więcej pięknych historii zapraszamy na nasze portfolio lub na bloga

Chcecie być na bieżąco z nowościami? Śledźcie nas na Instagramie i na Facebooku.

Jesteście zainteresowani lub macie pytania? Napiszcie do nas!

Comments

Ależ to dobre ! Mistrzowski poziom!

Cudowne emocje na Twoixh zdjęciach Ślubnych! Good job Adam!

Time Of Joy Photography

Dzięki, ale na naszych zdjęciach (Adam i Karolina) ;)

Przepiękne jest to miejsce <3 Szkoda, że tak daleko:) Pomimo niesprzyjającej pogody goście dopisali. Wszyscy uśmiechnięci! Chciałoby się taki śluby fotografować zawsze! Świetna robota.. i te kolory <3

Dużo zdjęć, ale przede wszystkim dużo świetnych zdjęć i dużo emocji! A tego w końcu nigdy nie jest za dużo ;). Super, gratuluję!

Brawo! Świetne ujęcia. Chciałbym zrobić tam reportaż ;)

Tradycyjnie już doskonałe zdjęcia z pięknego miejsca! Gratulacje!

Add Your Comment

CLOSE